BUDOWA

Dom? Osiedle domów? Blok ?
Żaden problem!

Budujesz swój pierwszy dom?

Pomożemy wybrać Ci odpowiednią technologię i materiały!

U nas nie działa porzekadło, że "pierwszy dom budujesz dla wroga, następny dla przyjaciela, a trzeci dla siebie". Z nami zrobisz to raz, a dobrze. Niczego nie będziesz żałował, bo mamy specjalistów od planowania!

 

Budujesz osiedle domów?

Pomożemy Ci zrobić biznesplan, abyś nie stracił na tej inwestycji. Doradzimy także co zrobić żeby domy szybko się sprzedały. Zapewniamy kompleksową obsługę - od doradztwa, poprzez budowę, aż po wykończenie wnętrz.

 

Chciałbyś być deweloperem?

Lecz nie dysponujesz gotówką na całość inwestycji? Nic się nie martw. Nasze wieloletnie doświadczenie w finansach pozwoli Ci rozpocząć większą inwestycję, niż wskazywałaby zasobność Twojego portfela. Doradzimy czy lepiej będzie wybrać kredyt deweloperski, czy rachunek powierniczy. Załatwimy formalności i dokumenty za Ciebie, oraz pomożemy wybrać bank. Dzięki zgranej ekipie budowlanej możemy skrócić okres budowy budynku, co przełoży się na Twój zysk z inwestycji. Gwarantujemy wysoką i sprawdzoną jakość, która wiąże się z używaniem materiałów budowlanych od renomowanych producentów. Wszystkie prace wykonują nasze wykwalifikowane ekipy budowlane, montażowe i wykończeniowe dlatego nie będzie problemu z odbiorami technicznymi mieszkań i ewentualnymi sporami z nabywcami.

Z nami możesz śmiało wkroczyć w świat deweloperów.

 

 

 

 

 

 

biuro@narvik.pl
Treść wiadomości
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

32-050 Skawina

Ul. Żychonia 4

tel. 513 001 756

biuro@narvik.pl

ADRES

MENU

Narvik to nowoczesna firma, która wyróżnia się podejściem do klienta i standardem usług. Główny obszar działalności to budowa domów jak i realizacja inwestycji jako generalny wykonawca.

O FIRMIE